Cesta - terapia

Terapia Cesta je hlboko transformujúci a oslobodzujúci proces. Je to nástroj k oslobodeniu, ktorý vás zavedie hlboko do vašej duše. Môže vám pomôcť uzdraviť sa na všetkých úrovniach vašej bytosti. Túto liečebnú metódu vyvinula v roku 1992 Brandon Bays, ktorá sa sama vyliečila z nádoru veľkosti basketbalovej lopty bez akýchkoľvek liekov a bez operácie.

Je známe, že bunky v ľudskom tele sa neustále obnovujú. V priebehu jedného roka sú všetky bunky v tele  vymenené, nové. Ako je potom možné, že časti tela napadnuté rakovinou sú po roku stále choré? Mnohými vedeckými výskumami je potvrdené, že vo vnútri postihnutých buniek sú uskladnené potlačené spomienky, emocionálne traumy, či obmedzujúce zvyky. A kým postihnutá bunka odumrie, predá svoje naprogramovanie, svoje vedomie, rodiacej sa bunke. Bunečná spomienka sa tak predáva z jednej generácii na druhú.
 
Terapia CESTA nám môže pomôcť uzdraviť tieto postihnuté bunky tým, že sa dostaneme k zablokovanej spomienke alebo emócii a zmeníme jej naprogramovanie.
 
CESTA je pre všetkých. Dáva možnosť každému človeku zmeniť svoj život. Je pre každého, kto si praje uzdraviť sa na ktorejkoľvek úrovni svojho bytia. Či už je to fyzické zdravie, psychika, vzťahy, pracovný či osobný život.

Pokiaľ vás táto terapia zaujíma, doporučujem vám prečítať si knihu "Cesta" od Brandon Bays, čo vám umožní hlbšie porozumieť tejto metóde.
Pred niekoľkými rokmi sa mi tiež dostala do rúk táto kniha. Okamžite so mnou zarezonovala. Rozhodla som sa absolvovať akreditované štúdium priamo u Brandon Bays.
Prinieslo mi to veľa pozitívnych zmien v mojom živote týkajúcich sa zdravia, vzťahov a osobnostného rozvoja.
Ak vás CESTA oslovila, môžete sa objednať na terapiu. Bude vás viesť akreditovaný terapeut Slávka Maďarová. Cena jedného sedenia je 70,-€.
Na terapiu sa môžete objednať prostredníctvom e-mailu:  slavkam72@gmail.com